Дизайнери » C » « Групи

Dior Homme Voyage Christian Dior для чоловіків

Dior Homme Voyage Christian Dior для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
теплий пряний
дерево
квітковий
пудровий
какао

Dior Homme Voyage від Christian Dior - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів . Dior Homme Voyage був випущений в 2009. Композиція аромату включає ноти: Лаванда, Шавлія, Кардамон, Ірис, Какао, Амбра, Шкіра, Пачулі і Ветивер.

Ноти аромату

Лаванда Шавлія Кардамон Ірис Какао Амбра Шкіра Пачулі Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dior Homme Voyage by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Dior Homme Voyage Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Dior Homme Voyage fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Dior Homme Voyage, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dior Homme Voyage від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dior Homme Voyage від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи
Reminiscence Do Re Profumum Roma Soavissima The People Of The Labyrinths Luctor Et Emergo Six Scents Six Scents 4 Gareth Pugh: Diagonal Slava Zaitsev Autenthic Maroussia Molyneux Modern Quartz Men Le Labo Musc 25 Los Angeles Essentially Me La Joupe Gendarme Sky Yves Rocher Kiwi Zwitsal Eau de Zwitsal Lucien Lelong Jabot

Advertisement

Популярні бренди та аромати: