Дизайнери » C » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Dior Me, Dior Me Not Christian Dior для жінок

Dior Me, Dior Me Not Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
квітковий
fresh
aquatic
солодкі ноти
білоквітковий
вишня
Картинки
Dior Me, Dior Me Not Christian Dior для жінок Картинки Dior Me, Dior Me Not Christian Dior для жінок Картинки

Dior Me, Dior Me Not від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Dior Me, Dior Me Not був випущений в 2004. Верхні ноти: Водяні Ноти і Запашний Горошок; ноти серця: Півонія, Фіалка і Фрезія; ноти бази Мускус і Черешня.

Perfume rating: 1.00 out of 5 with 1 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Водяні Ноти Запашний Горошок

середні Ноти
Півонія Фіалка Фрезія

база Ноти
Мускус Черешня

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dior Me, Dior Me Not by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Dior Me, Dior Me Not Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Dior Me, Dior Me Not fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Dior Me, Dior Me Not, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dior Me, Dior Me Not від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dior Me, Dior Me Not від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Lacoste Lacoste Pour Femme Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass Alexander McQueen My Queen Light Mist Liz Claiborne Mambo Mix B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Lanvin Lanvin L`Homme Cristiano Fissore Cashmere for Women Miller et Bertaux Parfum Trouvé Mario Valentino Eau D'Essence Modigliani Supreme Mayssa Mayssa Paris Hilton Passport South Beach

Advertisement

Популярні бренди та аромати: