Дизайнери » C » Східні Квіткові « Групи

Dune Esprit de Parfum Christian Dior для жінок

Dune Esprit de Parfum  Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
balsamic
жовтоквітковий
цитрус
квітковий
теплий пряний
Картинки
Dune Esprit de Parfum  Christian Dior для жінок Картинки Dune Esprit de Parfum  Christian Dior для жінок Картинки

Dune Esprit de Parfum від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Dune Esprit de Parfum був випущений в 1994. Dune Esprit de Parfum був створений парфумером Jean-Louis Sieuzac і Nejla Barbir. Верхні ноти: Альдегіди, Півонія, Мандарин, Палісандрове Рожеве Дерево і Бергамот; ноти серця: Троянда, Лілія, Жовтофіоль, Дрок, Жасмин і Іланг-Іланг; ноти бази Мох, Амбра, Ваніль, Сандал, Бензоїн і Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Альдегіди Півонія Мандарин Палісандрове Рожеве Дерево Бергамот

середні Ноти
Троянда Лілія Жовтофіоль Дрок Жасмин Іланг-Іланг

база Ноти
Мох Амбра Ваніль Сандал Бензоїн Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dune Esprit de Parfum by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Dune Esprit de Parfum Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Dune Esprit de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Dune Esprit de Parfum , ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dune Esprit de Parfum від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dune Esprit de Parfum від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Versace Versus Donna Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Montana Samar Yves Saint Laurent Baiser de Cinema Aubusson Desirade Nicole Miller Nicole Miller Jar Parfums Bolt of Lightning Boadicea the Victorious Exotic Ayala Moriel Hanami Six Scents Six Scents Series Three 2 Mary Katrantzou: Trompe L'Oleil Oriflame Tsun Lai

Advertisement

Популярні бренди та аромати: