Дизайнери » C » Східні Деревні « Групи

Elixir Midnight Poison Christian Dior для жінок

Elixir Midnight Poison Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 4 Був: 3 Хочу: 2

основні акорди
пачулі
caramel
троянда
ваніль
амбра
Картинки
Elixir Midnight Poison Christian Dior для жінок Картинки Elixir Midnight Poison Christian Dior для жінок Картинки Elixir Midnight Poison Christian Dior для жінок Картинки

Elixir Midnight Poison від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Деревні. Elixir Midnight Poison був випущений в 2008. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: карамель, Ваніль, Троянда, Амбра і Пачулі.

Perfume rating: 4.33 out of 5 with 3 votes.

Ноти аромату

карамель Ваніль Троянда Амбра Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 2
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Elixir Midnight Poison by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Elixir Midnight Poison Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Elixir Midnight Poison fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Elixir Midnight Poison, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Elixir Midnight Poison від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Elixir Midnight Poison від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Diesel Zero Plus Masculine Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient Bond No 9 New Haarlem Jacomo Jacomo de Jacomo Bois 1920 Real Patchouly Fred Hayman Touch With Love By Kilian Back to Black Lulu Guinness Cast A Spell Jovan Ginseng NRG CB I Hate Perfume Fire From Heaven Bvlgari Bvlgari Man

Advertisement

Популярні бренди та аромати: