Дизайнери » C » Ароматичні « Групи

Fahrenheit Summer 2006 Christian Dior для чоловіків

Fahrenheit Summer 2006 Christian Dior для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
цитрус
дерево
balsamic
теплий пряний
пудровий
свіжо-пряний

Fahrenheit Summer 2006 від Christian Dior - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Fahrenheit Summer 2006 був випущений в 2006. Композиція аромату включає ноти: Сандал, Пачулі, Мандарин і Бергамот.

Ноти аромату

Сандал Пачулі Мандарин Бергамот

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Fahrenheit Summer 2006 by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Fahrenheit Summer 2006 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Fahrenheit Summer 2006, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Fahrenheit Summer 2006 від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Fahrenheit Summer 2006 від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Avon Blue Rush Burberry Burberry Summer for Men Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Sonia Rykiel Rykiel Homme Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion Aveda Chakra 6 Intuition Maitre Parfumeur et Gantier Baime O Boticario North Wind Krigler Established Cognac 66 Black Phoenix Alchemy Lab Alana Patel Yves Rocher Samarkande

Advertisement

Популярні бренди та аромати: