Дизайнери » C » Деревні Ароматичні « Групи

Fahrenheit Summer 2007 Christian Dior для чоловіків

Fahrenheit Summer 2007 Christian Dior для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 1

основні акорди
квітковий
дерево
пудровий
пачулі
свіжо-пряний

Fahrenheit Summer 2007 від Christian Dior - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Fahrenheit Summer 2007 був випущений в 2007. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Фіалка, Фрезія, Сандал, Пачулі, Кедр і Амбра.

Ноти аромату

Цитруси Фіалка Фрезія Сандал Пачулі Кедр Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Fahrenheit Summer 2007 by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Fahrenheit Summer 2007 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Fahrenheit Summer 2007 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Fahrenheit Summer 2007, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Fahrenheit Summer 2007 від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Fahrenheit Summer 2007 від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Baldessarini Del Mar Caribbean Acca Kappa Cedro Bijan Bijan Style Men Guerlain Guerlain Homme Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Tonino Lamborghini Esplosivo Profumum Roma Acqua Viva Maitre Parfumeur et Gantier Grain de Plaisir Chanel Bleu de Chanel Best Company Best Company UNTITLED Untitled No. 5 by Maria McElroy Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco

Advertisement

Популярні бренди та аромати: