Дизайнери » C » Східні Ванільні « Групи

Hypnotic Poison Extrait de Parfum Christian Dior для жінок

Hypnotic Poison Extrait de Parfum Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 4
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Хочу: 1

основні акорди
ваніль
білоквітковий
троянда
солодкі ноти
пудровий

Hypnotic Poison Extrait de Parfum від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Hypnotic Poison Extrait de Parfum був створений в 2000-і роки Hypnotic Poison Extrait de Parfum був створений парфумером Annick Menardo і Francois Demachy. Верхні ноти: Жасмин і Квітка Африканського Апельсина; нота серця: Троянда; базова нота Ваніль.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 4 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Жасмин Квітка Африканського Апельсина

середні Ноти
Троянда

база Ноти
Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Hypnotic Poison Extrait de Parfum by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Hypnotic Poison Extrait de Parfum Відгуки про аромати

Pastello
Pastello

Тонка ваніль та пишна роза.

Dec
26
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Hypnotic Poison Extrait de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Hypnotic Poison Extrait de Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Hypnotic Poison Extrait de Parfum від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Hypnotic Poison Extrait de Parfum від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Chanel Allure eau de parfum Comptoir Sud Pacifique Vanille Banane Coppeneur Eau de Cacao Serendipity 3 Serendipitous Demeter Fragrance Banana Flambee EDT Romea D`Ameor The Great Inca Priestesses Lollia Wish Tonatto Profumi Magnifico Ulric de Varens Mini Sexy O Boticario Coffee Melvita Sweet Vanilla Carol`s Daughter Ecstasy

Advertisement

Популярні бренди та аромати: