Дизайнери » C » Квіткові « Групи

J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior для жінок

J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
жовтоквітковий
білоквітковий
троянда
солодкі ноти
дерево
Картинки
J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior для жінок Картинки J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior для жінок Картинки

J`Adore Extrait de Parfum від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. J`Adore Extrait de Parfum був випущений в 2014. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Травнева Троянда, Іланг-Іланг і Жасмин Самбак.

Ноти аромату

Травнева Троянда Іланг-Іланг Жасмин Самбак

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about J`Adore Extrait de Parfum by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

J`Adore Extrait de Parfum Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior J`Adore Extrait de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior J`Adore Extrait de Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати J`Adore Extrait de Parfum від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на J`Adore Extrait de Parfum від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Jacomo Silences Purple Jean Patou 1000 Yves Rocher Pur Desir de Lilas Moschino Glamour Acca Kappa Glicine Clean Clean Simply Soap Perry Ellis Perry Black for Her Eclectic Collections Moonstruck Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea JoAnne Bassett Camille Succes de Paris Dreaming Princess

Advertisement

Популярні бренди та аромати: