Дизайнери » C » Цитрусові Ароматичні « Групи

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior для жінок та чоловіків

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
fresh
musky
білоквітковий
свіжо-пряний
Картинки
La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior для жінок та чоловіків Картинки

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale від Christian Dior - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale був випущений в 2010. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Неролі і Мускус.

Ноти аромату

Цитруси Неролі Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

beauty at ebay
Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Campos de Ibiza Mandarina Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Boucheron Boucheron Pour Homme Lush Cinders Nautica Nautica Island Voyage Ormonde Jayne Zizan Floris Special 127 Roxana Illuminated Perfume Vespertina Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Nobile 1942 Estroverso Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match

Advertisement

Популярні бренди та аромати: