Дизайнери » C » Деревні « Групи

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior для чоловіків

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
дерево
aromatic
зелений
земляний
кава
Картинки
La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior для чоловіків Картинки

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver від Christian Dior - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. La Collection Couturier Parfumeur Vetiver був випущений в 2010. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Ветивер і Кава.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Ноти аромату

Ветивер Кава

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Vetiver by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати La Collection Couturier Parfumeur Vetiver від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на La Collection Couturier Parfumeur Vetiver від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Bond No 9 Riverside Drive Montale Sandal Sliver Jacques Bogart Bogart CityTower Accord Parfait Patchouli & Musc Blanc Accord Parfait Heliotrope & Santal Raphael Replique Ajmal Vice Zara Sandalo Molinard Molinard Homme I Les Nez Turtle Vetiver Givenchy Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight

Advertisement

Популярні бренди та аромати: