Дизайнери » C » Квіткові Зелені « Групи

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior для жінок

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Був: 2

основні акорди
квітковий
білоквітковий
зелений
жовтоквітковий
мильні ноти
Картинки
Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior для жінок Картинки Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior для жінок Картинки Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior для жінок Картинки

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette був випущений в 2009. Верхня нота: Іланг-Іланг; нота серця: Конвалія ; базова нота Жасмин.

Perfume rating: 4.50 out of 5 with 2 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Іланг-Іланг

середні Ноти
Конвалія

база Ноти
Жасмин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 1
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 1
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Estée Lauder Private Collection Alfred Sung Pure Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Penhaligon`s Bluebell Nicolas Danila Asian Gardens Nicolas Danila European Gardens D.S. & Durga Rosa Americana Callaghan Lilith Skeem Lilac Dandelion O Boticario Floratta Emerald Yves Rocher Chevrefeuille Jean Patou Vacances

Advertisement

Популярні бренди та аромати: