Дизайнери » C » Цитрусові Ароматичні « Групи

Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior для жінок

Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
цитрус
пачулі
зелений
теплий пряний
aromatic
Картинки
Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior для жінок Картинки Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior для жінок Картинки Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior для жінок Картинки Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior для жінок Картинки

Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche був випущений в 2009. Верхня нота: Мандарин; нота серця: Петитгрейн; базова нота Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин

середні Ноти
Петитгрейн

база Ноти
Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Nautica Nautica Island Voyage Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Issey Miyake Eau d'Ete 2005 l'Eau d'Issey Pour Homme Benetton B. Clean Soft Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Hermes Concentre d`Orange Verte Bensimon Cologne Bensimon 2005 Berkeley Square Lime & Clarysage Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Smell Bent Hippie Holidaze Intelligent Nutrients Awaken

Advertisement

Популярні бренди та аромати: