Дизайнери » C » Квіткові Зелені « Групи

Remember Me Christian Dior для жінок

Remember Me Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 4
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 3

основні акорди
квітковий
пудровий
зелений
дерево
свіжо-пряний
Картинки
Remember Me Christian Dior для жінок Картинки

Remember Me від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Remember Me був випущений в 2000. Парфумер: Nathalie Lorson. Верхні ноти: Юзу, Гіацинт і Бергамот; ноти серця: Мімоза, Фіалка, бузок, Жасмин і Конвалія; ноти бази Ірис, Сандал і Кедр.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 4 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Юзу Гіацинт Бергамот

середні Ноти
Мімоза Фіалка бузок Жасмин Конвалія

база Ноти
Ірис Сандал Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 1
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Remember Me by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Remember Me Відгуки про аромати

Blacky_Mik
Blacky_Mik

А це справді смішно - назвати абсолютно ніякий парфум, котрий ну неможливо запам'ятати "Remember Me". У діорівського парфумера чудове почуття чорного гумору. Не так вже й давно викинула пустий флакончик з-під цієї водички - а вбий мене не згадаю, яка вона була. Носибельна - ось і все.

Mar
18
2015
ttt
ttt

Був кілька років тому. Скільки я компліментів отримала щодо нього! Щоб там не писали, стійкий був і шлейфовий. Прозорий, дзвінкий бузок, який заповнював усю кімнату. А такий бузок чомусь подобається оточуючим.

Jun
17
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Remember Me fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Remember Me, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Remember Me від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Remember Me від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Air-Val International Disney Minnie 2005 Gai Mattiolo Be Sparkling Bvlgari Eau Fraiche Pierre Guillaume PG09 Yuzu Ab Irato Aramis New West for Her Weil Eau de Weil Animale Chaleur d`Animale Ayala Moriel Fetish JoAnne Bassett Josephine Hiroko Koshino Hiroko Koshino John Mac Steed Lady Mac Steed Turquoise

Advertisement

Популярні бренди та аромати: