Дизайнери » C » Східні « Групи

Comme des Garcons Happy Pillow Comme des Garcons для жінок та чоловіків

Comme des Garcons Happy Pillow Comme des Garcons для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
balsamic
квітковий
aromatic
димні ноти
Картинки
Comme des Garcons Happy Pillow Comme des Garcons для жінок та чоловіків Картинки

Comme des Garcons Happy Pillow від Comme des Garcons - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Comme des Garcons Happy Pillow був випущений в 2003. Композиція аромату включає ноти: Ладан , Пачулі, Кедр, Ветивер, Амбра, Тмин і Магнолія.

Ноти аромату

Ладан Пачулі Кедр Ветивер Амбра Тмин Магнолія

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Comme des Garcons Happy Pillow by Comme des Garcons.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Comme des Garcons Happy Pillow Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Comme des Garcons Happy Pillow від Comme des Garcons. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Comme des Garcons Happy Pillow від Comme des Garcons представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні
Nina Ricci Phileas Al Haramain Perfumes Fakhrul Arab Avon Today Tomorrow Always Heart Benetton Benetton Hot Korloff Paris Kn°II Fresh Tobacco Caramel Fragonard Grain de Soleil Christian Dior Ambre Nuit Rochas Lumiere Original Paul & Joe Bleu M. Micallef Shanaan Tesori d`Oriente Mirra

Advertisement

Популярні бренди та аромати: