Дизайнери » C » Східні Деревні « Групи

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Comme des Garcons для жінок та чоловіків

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Comme des Garcons для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 4
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3

основні акорди
теплий пряний
balsamic
дерево
димні ноти
свіжо-пряний
кориця
Картинки
Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Comme des Garcons для жінок та чоловіків Картинки

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer від Comme des Garcons - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer був випущений в 2002. Парфумер: Evelyne Boulanger. Композиція аромату включає ноти: Амбра, Кориця, Бензоїн, Перець, Чорне Дерево, Дерево Гуаяк, Ладан , Кардамон, Гвоздичний Перець і Червоні Ягоди.

Perfume rating: 4.25 out of 5 with 4 votes.

Ноти аромату

Амбра Кориця Бензоїн Перець Чорне Дерево Дерево Гуаяк Ладан Кардамон Гвоздичний Перець Червоні Ягоди

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer by Comme des Garcons.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer від Comme des Garcons. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer від Comme des Garcons представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
Naomi Goodsir Bois d'Ascese Chanel Allure Pour Homme Serge Lutens Ambre Sultan David Jourquin Cuir Altesse Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Caron Acaciosa BZ Parfums Alea 71 Alen Mak Signature Lancome Sikkim Parfum Christian Dior Eau Noire Boucheron Trouble Guy Laroche Horizon Mona di Orio Cuir Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Olfactive Studio Chambre Noire Knize Knize Ten Serge Lutens Sarrasins Etat Libre d`Orange Rien Mona di Orio Violette Fumee Serge Lutens Feminite du Bois

Advertisement

Популярні бренди та аромати: