Дизайнери » C » Східні « Групи

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Comme des Garcons для жінок та чоловіків

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Comme des Garcons для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
зелений
aromatic
свіжо-пряний
трав'янистий
солодкі ноти
Картинки
Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Comme des Garcons для жінок та чоловіків Картинки Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Comme des Garcons для жінок та чоловіків Картинки Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Comme des Garcons для жінок та чоловіків Картинки

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea від Comme des Garcons - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea був випущений в 2005. Верхні ноти: Артемізія (Полин) і М'ята; ноти серця: Зелений Чай і Герань; ноти бази Деревні Ноти і Цукор.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Артемізія (Полин) М'ята

середні Ноти
Зелений Чай Герань

база Ноти
Деревні Ноти Цукор

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea by Comme des Garcons.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea від Comme des Garcons. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea від Comme des Garcons представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні
Benetton Colors de Benetton Esteban Sensuelle Russie Bath and Body Works Exotic Coconut Pierre Guillaume PG04 Musc Maori Diptyque Eau Lente Fresh Tobacco Caramel Korloff Paris Kn°II Miller Harris Piment des Baies Ayala Moriel Song of Songs Guerlain Tonka Imperiale Henri Bendel Incense & Musk Aesop Mystra

Advertisement

Популярні бренди та аромати: