Дизайнери » C » Східні « Групи

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Comme des Garcons для жінок та чоловіків

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Comme des Garcons для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
теплий пряний
кава
солодкі ноти
дерево
мигдаль
Картинки
Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Comme des Garcons для жінок та чоловіків Картинки Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Comme des Garcons для жінок та чоловіків Картинки

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee від Comme des Garcons - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee був випущений в 2005. Верхні ноти: Імбир, Лакриця і Кардамон; ноти серця: Мигдаль і Кава; ноти бази Ваніль, Деревні Ноти і Індійські Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Імбир Лакриця Кардамон

середні Ноти
Мигдаль Кава

база Ноти
Ваніль Деревні Ноти Індійські Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee by Comme des Garcons.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee від Comme des Garcons. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee від Comme des Garcons представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні
Rochas Byzantine Avon Imari Seduction Solange Azagury-Partridge Stoned Etat Libre d`Orange Noel au Balcon Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee Loewe Solo Loewe Pierre Guillaume PG14 Iris Taizo DSH Perfumes Arome d'Egypte (a Spikenard perfume; Natural) Serge Lutens Fourreau Noir Oriflame Nomadic Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate M. Micallef Aoud Gourmet

Advertisement

Популярні бренди та аромати: