Дизайнери » C » Деревні « Групи

Hinoki Comme des Garcons для чоловіків

Hinoki Comme des Garcons для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Хочу: 1

основні акорди
дерево
aromatic
свіжо-пряний
камфора
balsamic

Hinoki від Comme des Garcons - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. Hinoki був випущений в 2008. Композиція аромату включає ноти: Кипарис, Камфора, Кедр, Чебрець, Сосна, Деревні Ноти, Олібанум, Дубовий Мох, Ветивер і Дереов Хінокі.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 2 votes.

Ноти аромату

Кипарис Камфора Кедр Чебрець Сосна Деревні Ноти Олібанум Дубовий Мох Ветивер Дереов Хінокі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 1
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Hinoki by Comme des Garcons.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Hinoki Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Comme des Garcons Hinoki fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Comme des Garcons Hinoki, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Hinoki від Comme des Garcons. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Hinoki від Comme des Garcons представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

beauty at ebay
Більше ароматів з цієї групи Деревні
Salvador Dali Purplelips Sensual Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Kenneth Cole Signature Bond No 9 Riverside Drive DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Xerjoff Homme Pacifica Tibetan Mountain Temple Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d’Habit Serge Lutens Bois et Musc Ava Luxe Bois Fonce D.S. & Durga Cedar Teufels Kuche Patchouly

Advertisement

Популярні бренди та аромати: