Дизайнери » C » Деревні « Групи

Wonderwood Comme des Garcons для чоловіків

Wonderwood Comme des Garcons для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 14
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 19 Був: 2 Хочу: 4 Моє ароматне Я: 2

основні акорди
дерево
свіжо-пряний
balsamic
aromatic
пудровий
Відео
Wonderwood Comme des Garcons для чоловіків Відео
Картинки
Wonderwood Comme des Garcons для чоловіків Картинки Wonderwood Comme des Garcons для чоловіків Картинки

Wonderwood від Comme des Garcons - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. Wonderwood був випущений в 2010. Парфумер: Antoine Lie. Композиція аромату включає ноти: Ветивер, Сандал, Пачулі, Дерево Гуаяк, Кедр з Вірджинії, Дерево Агар (Уд), Кипарис, Мадагаскарський Перець, Бергамот, Ладан , Мускатний Горіх, Cashmeran і Тмин.

Perfume rating: 3.69 out of 5 with 14 votes.

Ноти аромату

Ветивер Сандал Пачулі Дерево Гуаяк Кедр з Вірджинії Дерево Агар (Уд) Кипарис Мадагаскарський Перець Бергамот Ладан Мускатний Горіх Cashmeran Тмин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 2
 
стійкий 3
 
дуже стійкий 1
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 2
 
сильний 3
 
дуже сильний 1
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Wonderwood by Comme des Garcons.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Wonderwood Відгуки про аромати

asahado
asahado

Нарешті доїхав до мене мій неповторний ґратісний Wonderwood, і от, що я хочу написати насамперед: щедрість представників бренду не має меж. Аромат справді дуже схожий на Wonderoud, я б їх назвала двійнятами. Oud гучніший з переважанням кедру та сандалу в той час, як в Wood трохи більше пачулі і пахне він подібно до ментолової штучки, яку використовують від нежитю. Піраміда в обох та ж сама, по-моєму, є лише певні відмінності в дозуванні основних нот. W/wood такий аромат, що його хочеться нести в масси і рекламувати на кожному кроці, бо: приємно пахне, створює приємне враження, приємно коштує. Суперальтернативний, і, по-моєму, все-таки унісекс.

Jul
12
2016
Dixon
Dixon

Больше напоминает удовые ароматы Монталя и конечно гарсоновский Wonderoud. Здесь очень много жирного дерева. Сам аромат, как правильно отметил Сейф, тлеет. Аромат больше синтетический, чем натуральный, но при этом он очень органичен. Не буду я советовать его всем - у него есть жирная яркая нота (кедр, перец, кипарис, ладан) которая будет преследовать везде. Хорошо, если она вам понравится, а если нет, то парфюм превратится из роскошного атрибута в средство для мучения. Культовый, красивый, но очень специфичный аромат - один из столповых мужских ароматов CDG.

Nov
13
2015
сейф
сейф

Наносите его не выше груди, чем ниже тем лучше))) и тогда Вы сами поймете какая это красота: древесный букет + запах раскаленного утюга.

May
19
2015
сейф
сейф

Чтобы понять этот аромат, надо в начале перепробывать другие ароматы этой марки и вникнуть в концепцию этого брэнда. Comme des Garcons это ниша в нише, их ароматы на ладанной основе не пахнут, а тлеют, именно тлеют. Wonderwood в отличии от того-же 2-MAN, не возможно оценить с одного или двух затэстов, в зависимости от погоды, настроения и т.д. он может быть древесно- перченым, ладанно-цветочным, удово-хвойным....
Больше всего нравиться носить ранней весной тогда он звучит как букет цветов по-среди леса, который лежит на удовом пеньке.

Aug
06
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Comme des Garcons Wonderwood fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Comme des Garcons Wonderwood, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Wonderwood від Comme des Garcons. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Wonderwood від Comme des Garcons представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
Guerlain Vetiver Juliette Has A Gun Lady Vengeance Agent Provocateur L'Agent Chanel Chanel N°5 Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Creed Sublime Vanille Guerlain Songe d'un Bois d'Ete Prada Infusion d`Homme Elizabeth Arden Green Tea L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme Chanel Chanel No 19 Poudre Yves Saint Laurent Opium Aramis Perfume Calligraphy Chanel Bois des Iles Burberry Burberry Brit Rhythm for Women Penhaligon`s Sartorial Chanel Chance Eau de Parfum Chloe Chloe Roses De Chloe Chloe Chloe Eau de Parfum Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Man

Advertisement

Популярні бренди та аромати: