Дизайнери » C » Деревні Пряні « Групи

Stetson Black Coty для чоловіків

Stetson Black Coty для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
теплий пряний
aromatic
пудровий
свіжо-пряний

Stetson Black від Coty - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Stetson Black був випущений в 2005. Верхня нота: Сандал; ноти серця: Спеції, Лаванда і Деревні Ноти; базова нота Замша. Цей парфум-переможець премії FiFi Award Fragrance of The Year Men`s Popular Appeal 2006.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Сандал

середні Ноти
Спеції Лаванда Деревні Ноти

база Ноти
Замша

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Stetson Black by Coty.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Stetson Black Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Coty Stetson Black fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Coty Stetson Black, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Stetson Black від Coty. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Stetson Black від Coty представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Gucci Gucci pour Homme Guerlain Vetiver Extreme Montale Wood and Spices Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Tom Ford Bois Marocain Salvador Dali Salvador Diptyque Vinaigre de Toilette Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Smell Bent Violet Tendencies Chantecaille Vetyver Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum Le Labo Chant De Bois

Advertisement

Популярні бренди та аромати: