Дизайнери » C » Цитрусові « Групи

Zeste Mandarine Pamplemousse Creed для жінок та чоловіків

Zeste Mandarine Pamplemousse Creed для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
білоквітковий
свіжо-пряний
анімалістичні ноти
амбра
Картинки
Zeste Mandarine Pamplemousse Creed для жінок та чоловіків Картинки

Zeste Mandarine Pamplemousse від Creed - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Zeste Mandarine Pamplemousse був випущений в 1975. Парфумер: Olivier Creed Sixth Generation. Верхні ноти: Бергамот, Грейпфрут і Мандарин; нота серця: Білі Квіти; базова нота Сіра Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Грейпфрут Мандарин

середні Ноти
Білі Квіти

база Ноти
Сіра Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Zeste Mandarine Pamplemousse by Creed.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Zeste Mandarine Pamplemousse Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Creed Zeste Mandarine Pamplemousse fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Creed Zeste Mandarine Pamplemousse, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Zeste Mandarine Pamplemousse від Creed. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Zeste Mandarine Pamplemousse від Creed представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Floris Limes Boadicea the Victorious Refreshing Parfums Berdoues Viola Odorata Susanne Lang Sula Sun-Kissed Citrus Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Atelier Cologne Orange Sanguine Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Roger Vivier Le Neroli Jo Wood Organics Langa

Advertisement

Популярні бренди та аромати: