Дизайнери » D E » Деревні Ароматичні « Групи

Bitter Rose, Broken Spear D.S. & Durga для жінок та чоловіків

Bitter Rose, Broken Spear D.S. & Durga для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
троянда
амбра
свіжо-пряний
трав'янистий

Bitter Rose, Broken Spear від D.S. & Durga - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Bitter Rose, Broken Spear був випущений в 2013. Верхні ноти: Чебрець, Тліюче Вугілля і Кубеба; ноти серця: Мускатний Горіх, Троянда і Будяк (Чортополох); ноти бази Амбра, Листвениця (Модрина) і Розпечене Залізо.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чебрець Тліюче Вугілля Кубеба

середні Ноти
Мускатний Горіх Троянда Будяк (Чортополох)

база Ноти
Амбра Листвениця (Модрина) Розпечене Залізо

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bitter Rose, Broken Spear by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Bitter Rose, Broken Spear Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Bitter Rose, Broken Spear fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Bitter Rose, Broken Spear, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bitter Rose, Broken Spear від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bitter Rose, Broken Spear від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Pal Zileri Sartoriale Paris Hilton Paris Hilton for Men Oriflame Embrace Him Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Hilde Soliani Ti Amo: Anemone Geo. F. Trumper Astor Cologne Ted Baker Skinwear O Boticario Arbo CB I Hate Perfume Greenbriar 1968 Best Company Best Company CnR Create Virgo for Men

Advertisement

Популярні бренди та аромати: