Дизайнери » D E » Ароматичні « Групи

Burning Barbershop D.S. & Durga для чоловіків

Burning Barbershop D.S. & Durga для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
зелений
цитрус
ваніль

Burning Barbershop від D.S. & Durga - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Burning Barbershop був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Лаванда, Ваніль, Лайм і М'ята.

Ноти аромату

Лаванда Ваніль Лайм М'ята

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Burning Barbershop by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Burning Barbershop Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Burning Barbershop fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Burning Barbershop, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Burning Barbershop від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Burning Barbershop від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Tommy Hilfiger T Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Annick Goutal Eau de Lavande Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion Gap G7 Bold Aramis New West for Him Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Penhaligon`s Douro Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger DSH Perfumes Bon Vivant Adidas Adidas Team Force SSC Napoli Marek SSC Napoli

Advertisement

Популярні бренди та аромати: