Дизайнери » D E » Східні Квіткові « Групи

Five Step Waltz D.S. & Durga для жінок

Five Step Waltz D.S. & Durga для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
білоквітковий
свіжо-пряний
троянда
амбра
ваніль

Five Step Waltz від D.S. & Durga - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Five Step Waltz був випущений в 2011. Композиція аромату включає ноти: Лаванда, Жасмин, Амбра, Ваніль і Троянда.

Ноти аромату

Лаванда Жасмин Амбра Ваніль Троянда

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Five Step Waltz by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Five Step Waltz Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Five Step Waltz fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Five Step Waltz, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Five Step Waltz від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Five Step Waltz від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Elizabeth Arden Splendor Viktor&Rolf Flowerbomb NafNaf Une Touche de Naf Naf Escada Incredible Me Dana Lutece Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Tocca Cleopatra Michel Germain Sexual DSH Perfumes Prana Filles des Iles Floral Sensuel Avon Rare Diamonds Rose en Bos Rose & Vines

Advertisement

Популярні бренди та аромати: