Дизайнери » D E » Цитрусові « Групи

Grapefruit D.S. & Durga для жінок

Grapefruit D.S. & Durga для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
фруктовий
квітковий
солодкі ноти
кислі ноти

Grapefruit від D.S. & Durga - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові. Grapefruit був створений в 2000-і роки Композиція аромату включає ноти: Грейпфрут, Квіткові Ноти і Фруктові ноти.

Ноти аромату

Грейпфрут Квіткові Ноти Фруктові ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Grapefruit by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Grapefruit Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Grapefruit fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Grapefruit, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Grapefruit від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Grapefruit від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Christian Dior Eau Fraiche Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Miller Harris Citron Citron DSH Perfumes Pamplemousse Parfums Berdoues Viola Odorata Penhaligon`s Eau de Cologne Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Oriflame Aromabliss Awakening Niven Morgan Blue Scent Coleen Rooney Coleen X Summer

Advertisement

Популярні бренди та аромати: