Дизайнери » D E » Цитрусові « Групи

Italian Citrus D.S. & Durga для чоловіків

Italian Citrus D.S. & Durga для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
musky
fresh
зелений
амбра

Italian Citrus від D.S. & Durga - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Italian Citrus був випущений в 2011. Композиція аромату включає ноти: Гіркий Апельсин, Цитруси, Мандарин, м Амалфі, Амбретта, Мускус, Червоний Апельсин і Зелені ноти.

Ноти аромату

Гіркий Апельсин Цитруси Мандарин м Амалфі Амбретта Мускус Червоний Апельсин Зелені ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Italian Citrus by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Italian Citrus Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Italian Citrus fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Italian Citrus, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Italian Citrus від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Italian Citrus від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Mexx Mexx Woman Comme des Garcons Energy C Lime Bath and Body Works Pink Grapefruit Miller Harris Citron Citron Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Lili Bermuda Fresh Water Creed Citrus Bigarrade So...? So...? Into the night Krigler Relaxing Verbena 29 Caswell Massey Lime Oriflame Aromabliss Awakening Romane Jet 365 City Lights

Advertisement

Популярні бренди та аромати: