Дизайнери » D E » Ароматичні Фужерні « Групи

J. Crew Homesteader’s Cologne D.S. & Durga для чоловіків

J. Crew Homesteader’s Cologne D.S. & Durga для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
aromatic
камфора
свіжо-пряний
морський
Картинки
J. Crew Homesteader’s Cologne D.S. & Durga для чоловіків Картинки

J. Crew Homesteader’s Cologne від D.S. & Durga - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фужерні . J. Crew Homesteader’s Cologne був випущений в 2013. Парфумер: David Seth Moltz. Композиція аромату включає ноти: Кипарис, Евкаліпт, Шавлія, Деревні Ноти і Морські Водорослі.

Ноти аромату

Кипарис Евкаліпт Шавлія Деревні Ноти Морські Водорослі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about J. Crew Homesteader’s Cologne by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

J. Crew Homesteader’s Cologne Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga J. Crew Homesteader’s Cologne fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga J. Crew Homesteader’s Cologne, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати J. Crew Homesteader’s Cologne від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на J. Crew Homesteader’s Cologne від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фужерні
Yves Saint Laurent Kouros Liz Claiborne Curve Soul for Men Paco Rabanne Tenere Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Bond No 9 Chez Bond Bob Mackie Mackie for Men Lorenzo Villoresi Uomo Everlast Uppercut Czech & Speake Oxford & Cambridge Perry Ellis Reserve for Men Jaguar Jaguar Galimard Monsieur Galimard

Advertisement

Популярні бренди та аромати: