Дизайнери » D E » Ароматичні Фужерні « Групи

J. Crew Homesteader’s Cologne D.S. & Durga для чоловіків

J. Crew Homesteader’s Cologne D.S. & Durga для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
aromatic
камфора
свіжо-пряний
морський
Картинки
J. Crew Homesteader’s Cologne D.S. & Durga для чоловіків Картинки

J. Crew Homesteader’s Cologne від D.S. & Durga - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фужерні . J. Crew Homesteader’s Cologne був випущений в 2013. Парфумер: David Seth Moltz. Композиція аромату включає ноти: Кипарис, Евкаліпт, Шавлія, Деревні Ноти і Морські Водорослі.

Ноти аромату

Кипарис Евкаліпт Шавлія Деревні Ноти Морські Водорослі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about J. Crew Homesteader’s Cologne by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

J. Crew Homesteader’s Cologne Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga J. Crew Homesteader’s Cologne fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga J. Crew Homesteader’s Cologne, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати J. Crew Homesteader’s Cologne від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на J. Crew Homesteader’s Cologne від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фужерні
Givenchy Les Parfums Mythiques - Xeryus Paco Rabanne Tenere Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Bond No 9 Chez Bond Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne Rochas Moustache Royal Copenhagen Viking Rance 1795 Triomphe Millesime Lili Bermuda 32 North Zara Zara Collection Man Guerlain Vetiver Eau Glacee CnR Create Taurus for Men

Advertisement

Популярні бренди та аромати: