Дизайнери » D E » Ароматичні Акватичні « Групи

Pale Grey Mountain, Small Black Lake D.S. & Durga для жінок та чоловіків

Pale Grey Mountain, Small Black Lake D.S. & Durga для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
aquatic
дерево
fresh
земляний
трав'янистий

Pale Grey Mountain, Small Black Lake від D.S. & Durga - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Акватичні. Pale Grey Mountain, Small Black Lake був випущений в 2013. Верхні ноти: Дубовий Мох і Водяні Ноти; ноти серця: Верес, Водяний Перець, Фіалка, Ожина і Бук; ноти бази Водяні Ноти і Марь (Лобода).

Піраміда композиції

верхні Ноти
Дубовий Мох Водяні Ноти

середні Ноти
Верес Водяний Перець Фіалка Ожина Бук

база Ноти
Водяні Ноти Марь (Лобода)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Pale Grey Mountain, Small Black Lake by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Pale Grey Mountain, Small Black Lake Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Pale Grey Mountain, Small Black Lake fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Pale Grey Mountain, Small Black Lake, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Pale Grey Mountain, Small Black Lake від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Pale Grey Mountain, Small Black Lake від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Акватичні
Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu Eau de Toilette Mexx Mexx Ice Touch Man Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf The Body Shop Oceanus Montale Embruns d'Essaouira Maitre Parfumeur et Gantier Camelia Chinois Yves Rocher Antartic Corine de Farme Longboard SunSet Marina Yachting Marina Yachting Burberry Burberry Sport Ice for Men The Fragrance Design Studio No. 01

Advertisement

Популярні бренди та аромати: