Дизайнери » D E » Східні Квіткові « Групи

Tabu Dana для жінок

Tabu Dana для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 14
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 16 Був: 6 Хочу: 2

основні акорди
теплий пряний
дерево
balsamic
амбра
musky
анімалістичні ноти
Відео
Tabu Dana для жінок Відео
Картинки
Tabu Dana для жінок Картинки Tabu Dana для жінок Картинки Tabu Dana для жінок Картинки Tabu Dana для жінок Картинки

Tabu від Dana - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Tabu був випущений в 1932. Парфумер: Jean Carles. Верхні ноти: Апельсин, Спеції, Неролі , Бергамот і Коріандр; ноти серця: Гвоздика, Жасмин, Іланг-Іланг, Троянда і Нарцис; ноти бази Сандал, Амбра, Пачулі, Мускус, Бензоїн, Цивета, Дубовий Мох, Ветивер і Кедр.

Perfume rating: 4.08 out of 5 with 14 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Апельсин Спеції Неролі Бергамот Коріандр

середні Ноти
Гвоздика Жасмин Іланг-Іланг Троянда Нарцис

база Ноти
Сандал Амбра Пачулі Мускус Бензоїн Цивета Дубовий Мох Ветивер Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 2
 
дуже стійкий 3
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 2
 
дуже сильний 3
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tabu by Dana.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Tabu Відгуки про аромати

Sergei
Sergei

Вот сейчас парфюмерия то пахнет цветами, то карандашами , то травой , то водой...А раньше они пахли духами. Это безусловно парфюмерия высокого класса , я бы сказал основа. Прекрасный аромат для взрослого человека , который не в поиске себя э, а у же нашел своё положение в этой жизни . Ноты.. вот не хочется мне писать об этом , здесь много чего можно услышать и номера пять и опиум . Браво людям которые создавали такую парфюмерию !

Apr
02
2017
hoidusia
hoidusia

Когда приехала моя скрипка я только слюду снимала и уже расстроилась.решила,что разбили мою Дану при доставке.а нет,это сандал такой термоядерный!!!!!!!!!!!!! Специи и цветы я не нашла.кроме сандала ничего мне не положили!!!!!!!! Посмотрим что зимой будет,но думаю мы подружимся.

Aug
19
2015
Teng
Teng

Моя чарівна скрипка! У захваті!
Спочатку із флакона відчула запах ... нового фортепіано. Із лаковою деревиною, пластмасовими клавішами та трішечки із пилом (де ж ви бачили великий музичний інструмент без горстки пилу?).
Після нанесення аромат почав змінюватися і "кімнатний рояль" перемістився із майстерні до буддійського храму, де запалено багато всяких різних аромопаличок, одна з сандалом, друга з мускусом (є і такі, точно знаю), третя із пилком гірських квітів (вважаються самими цінними та рідкісними). Воскові свічки там теж палають та щось від ладану точно є. І екзотичні квіти є, але вони тільки відтіняють інші пахощі. Такий собі храм всесвітньої релігійної громади. Може тому і "Табу": об'єднує те, що об'єднати наче б то неможливо. Чи можливо?
Складний насичений східний димний аромат із багатогранним звучанням та таким же непростим смисловим навантаженням.

Oct
27
2014
Lyzolda
Lyzolda

Спасибо Shally, сегодня, в дождь и прохладу, на горячей коже оценила всю прелесть этого аромата (флакон, как на основном фото).
Сама разнашивала последние дня три - монотонил церковным воском и всё тут (даже интересно, т.к. выходят приятные воспоминания о посещении католических храмов, но хотелось большего).
Так вот, на горячей коже сначала это просто взрыв сладкого апельсинового сока, а потом все тот же воск, но, гладкий, парфюмерный, облагороженный сухими пряностями и несладкими, неназойливыми, цветами.
Стойкость экстраординарная, шлейф метров в 5 - не сверхяркий, но очень отчетливый. В помещении заполняет комнату тонким ароматом за считанные секунды.

Чего НЕ почувствовала (из многочисленных отзывов) - ароматов лавки с благовониями, все-таки это 100% церковь, даже ладан не так сильно "включает" эту ассоциацию, как Табу; анималики, вишневой косточки, дымности.

UPD еще вспомнила, на что похож, ну невероятно триггерный аромат - на канифоль!

Aug
28
2014
Shally
Shally

яка версія краща для першого знайомства?
вибираю між флаконом-скрипкою, та колонем, що зображений на постері парфуму.
Про скрипку чула, що він розлитий в Китаї, і не герметичний, та й взагалі флакон заставляє бажати кращого, але аромат там більш сандаловий.
Флакон, що на постері розлити і формульований в США, і він без солодощів і більш спецієвий.
не маю можливості потестувати:(
Допоможіть порадою.
UPD
Вона сьогодні до мене приїхала. Флакон як на постері.
Не наважуючись пирснути я відчуваю з флакону запах ароматизованого воску... такий аромат свічки, яка справді тепло горить на руці. Навіть скажу, що ароматизованої іланг-ілангом, та трояндою. Уже красиво, але ще почекаю, нехай постоїть)
І все-таки він мені нагадав старі-старі випуски Chanel no. 5. у концентрації колоня.
Отакі фокуси сприйняття.
UPD
Вона на мені розкрилась.
Ось він аромат на дощ!
пшик під волосся день тому дав такі довгоочікувані плоди.
О, так, це справді табу - трошки терпкості, спецій і мед.
якщо ж фільм "Людина дощу", то Табу можна назвати "Аромат дощу", в тому ж сенсі.

Aug
27
2014
Pani
Pani

Флакон, як на головному фото. З флакона відчуваються відсутні у піраміді альдегіди, на шкірі - ні. Не уявляю, як можна так натурально передати у парфумі дим: цілковите враження, що зовсім поряд димить ароматна паличка. Трохи згодом з"являються ноти класичного Опіуму. В мене є і Кіноварь, і Роса Юності - не відчуваю нічого спільного з ними (бо в них домінує бальзам толу), не відчуваю схожості з Обсешн (він пахне лакованою цінною деревиною). В Шанель №5 міцні альдегіди, якщо вже порівнювати з Шанель, то найбільша схожість з Коко. А взагалі, не треба шукати аналоги в парфумах - це запах лавки, де продають і воскурюють благовонія. Стійкість та шлейф - вражаючі.
Додаю: познайомилась із молінардівською Хабанітою, 1921 та 2012 рр - ось найближчі родичі Табу, в них присутня схожа спецієва димність.

Jun
26
2014
Lumiere
Lumiere

Мені потрібно було якийсь час, щоб подолати перший шок, коли я понюхала Табу з пляшки. Це подарунковий набір, колонь і тальк, зроблено в Австралії, відповідно до ліцензії від Дани. Тоді я насмілилася бризнути на вовняний шарф. Тепла, глибока вишня, покрите лаком дерево, може , вишневе дерево, хто знає. Мирро, сандал, це темний зимовий вечір, трохи сумно і якось урочисто. Нагадує мені про церкви і усамітнення. Подібні почуття я мала з Ісфахан Ів Роше.
Я дуже сумніваюся, що, якщо я надягну його в світ, ті, хто знає мою пристрасть до парфумерії, впізнає Табу.

Табу-це солодко, але не по-солодкому:) Табу дає впевненість і тепло. Я думаю, його можна комбінувати з легшим парфумом, додаючи верхні ноти, трохи легші і квіткові, може. Інакше, носіть з упевненістю на свій власний вибір. Я рекомендувала не розбризкувати, а намазувати з долоні, зігрітий теплом і в невеликій дозі, Табу зігріється від вашої шкіри. Дуже довготривалий.

Jun
20
2014
Katrusia
Katrusia

Мне попал во владение флакон 50ка колонь в таком оформлении как постер на страничке аромата. В коробочке был какой то пачпорт... .при параллельном затетсе колонь оказался лучше более современных духов.

Это не аромат это колдовское зелье. Случайно облитый ежедневник благоухал почти пол года... . В этом аромате можно найти все легенды - в нем есть 5ка Шанель, Опиум ИСЛ, Киноварь. Он прекрасен, томен, сладок и тягуч. У него есть один недостаток - не вы его выбираете, а он вас. Нужна правильная посадка. Нам с Даной пришлось расстаться по причине того, что она упорно на мне раскрывалась дымными сандаловыми палочками. В блокноте красота, на мне дым и сандал... ..

А поскольку аромат должен жить у любящей хозяйки и не просто прозябать в шкафу, то я нашла ей любящую благодарную фею :)

May
25
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Dana Tabu fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Dana Tabu, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tabu від Dana. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tabu від Dana представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Estée Lauder Knowing Estée Lauder Private Collection Gloria Vanderbilt Vanderbilt Salvador Dali Salvador Dali Madonna Truth or Dare Agent Provocateur L'Agent John Galliano John Galliano S.T. Dupont Dupont Oud Oriental Yves Rocher Vanille Noire Serge Lutens Feminite du Bois Guy Laroche Fidji Calvin Klein Obsession Guerlain Samsara Eau de Parfum Lanvin Arpege Guerlain Samsara Extrait Yves Rocher Yria Yves Saint Laurent Opium 1977 Guerlain Mitsouko Eau de Parfum Estée Lauder Youth-Dew

Advertisement

Популярні бренди та аромати: