Дизайнери » D E » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Necco Sweethearts Be My Valentine Demeter Fragrance для жінок

Necco Sweethearts Be My Valentine Demeter Fragrance для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
caramel
солодкі ноти
жовтоквітковий
фруктовий
зелений

Necco Sweethearts Be My Valentine від Demeter Fragrance - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Композиція аромату включає ноти: Персик, Лист Суниці, карамель і Іланг-Іланг.

Ноти аромату

Персик Лист Суниці карамель Іланг-Іланг

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Necco Sweethearts Be My Valentine by Demeter Fragrance.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Necco Sweethearts Be My Valentine Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Necco Sweethearts Be My Valentine від Demeter Fragrance. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Necco Sweethearts Be My Valentine від Demeter Fragrance представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Lolita Lempicka Caprice Amarena Pussy Deluxe Pussy Deluxe Kylie Minogue Showtime EDT Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Deborah Frutti Rossi Moschino Cheap & Chic Light Clouds Jo Malone London Vanilla & Anise Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Corine de Farme Witch Taranee Susanne Lang Sula Vixen Playering Set Stacked Style Dolce Dew Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange

Advertisement

Популярні бренди та аромати: