Дизайнери » D E » Квіткові Фруктові « Групи

Je T'aime Des Filles a la Vanille для жінок

Je T'aime Des Filles a la Vanille для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
квітковий
солодкі ноти
дерево
ніжно-пряний

Je T'aime від Des Filles a la Vanille - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Je T'aime був створений в 2000-і роки Композиція аромату включає ноти: Квіткові Ноти, Чорна Смородина і Малина.

Ноти аромату

Квіткові Ноти Чорна Смородина Малина

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Je T'aime by Des Filles a la Vanille.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Je T'aime Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Des Filles a la Vanille Je T'aime fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Des Filles a la Vanille Je T'aime, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Je T'aime від Des Filles a la Vanille. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Je T'aime від Des Filles a la Vanille представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Fendi Celebration Naomi Campbell Exult Davidoff Cool Water Woman Freeze Me Tous Baby Memo Paris Inlé Fragonard Juste un Baiser Grassroots Happily Ever After Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition Koto Parfums L`Elixir de Selenia Montale Roses Elixir Sinfonia di Note Petale Rose

Advertisement

Популярні бренди та аромати: