Дизайнери » D E » Східні Ванільні « Групи

Loverdose Red Kiss Diesel для жінок

Loverdose Red Kiss  Diesel для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
солодкі ноти
какао
горіховий
теплий пряний
фруктовий
Відео
Loverdose Red Kiss  Diesel для жінок Відео
Картинки
Loverdose Red Kiss  Diesel для жінок Картинки Loverdose Red Kiss  Diesel для жінок Картинки Loverdose Red Kiss  Diesel для жінок Картинки

Loverdose Red Kiss від Diesel - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Це новий аромат. Loverdose Red Kiss був випущений в 2015. Верхні ноти: Бергамот, Чорна Смородина, Яблуко і Цукор; ноти серця: Какао Біб, Лісовий Горіх, Абрикос і Апельсиновий Цвіт; ноти бази Пачулі і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Чорна Смородина Яблуко Цукор

середні Ноти
Какао Біб Лісовий Горіх Абрикос  Апельсиновий Цвіт

база Ноти
Пачулі Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Loverdose Red Kiss by Diesel.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Loverdose Red Kiss Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Diesel Loverdose Red Kiss fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Diesel Loverdose Red Kiss , ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Loverdose Red Kiss від Diesel. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Loverdose Red Kiss від Diesel представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Christian Dior Hypnotic Poison Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Comptoir Sud Pacifique Vanille Extreme Eau de Toilette Jette Joop By Night Jette Coppeneur Eau de Cacao Keiko Mecheri Gourmandises Montale Vanille Absolu Lollia Wish Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 2: Cerise Acorelle Vanille Ambree Sabon Oneg (Patchouli Vanilla)

Advertisement

Популярні бренди та аромати: