Дизайнери » D E » Деревні Ароматичні « Групи

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso Dolce&Gabbana для чоловіків

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
свіжо-пряний
aromatic
трав'янистий
солодкі ноти
зелений
тютюн
Картинки
Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana для чоловіків Картинки Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana для чоловіків Картинки Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana для чоловіків Картинки Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana для чоловіків Картинки Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana для чоловіків Картинки

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso від Dolce&Gabbana - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso був випущений в 2014. Верхні ноти: Водяні Ноти, Базилік, Лаванда, Герань і Календула; ноти серця: Тютюн, Сіно, Акорд Moepel, Висівки і Шавлія; ноти бази Лабданум, Сандал, Кипарис, Мускус і Амбра.

Perfume rating: 3.00 out of 5 with 3 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Водяні Ноти Базилік Лаванда Герань Календула

середні Ноти
Тютюн Сіно Акорд Moepel Висівки Шавлія

база Ноти
Лабданум Сандал Кипарис Мускус Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso by Dolce&Gabbana.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso Відгуки про аромати

Dixon
Dixon

Зато, какая была интрига: D&G возвращаются к своим корням и выпускают классический аромат, который так бессовестно изменили, чем полностью испортили саму суть аромата. Те, у кого память длинная отписались, что дескать, действительно похож на старый вариант и нужно брать пока выпускают, а те кто начитавшись таких отзывов заказали аромат вслепую пополнили ряды «продам флакон, аромат не подошел».

На самом деле новинка получилась достаточно спорной: с одной стороны аромат не совсем уж плох, но с другой стороны отдушка с похожим запахом входит в порошок которым стираются вещи из секонд-хенда; этот же порошок (из Германии) встречает вас в большой упаковке (4-5 кг.) в магазинах бытовой химии. Не то, чтобы один в один, но очень похож на стартовых нотах. Как по мне реформуляция аромата в 2012 году была логичной.

По самому аромату: если взять обычный Dolce&Gabbana Pour Homme убрать цитрусовые и поставить стог зеленого с горчинкой сена и химозную календулу с базиликом, то приблизительно получите версию Intenso. Сам Dolce&Gabbana Pour Homme всегда был синтетическим ароматом, но в Intenso стал больше похож на отдушку, чем на самостоятельный фланкер. Стойкость средняя, шлейф на расстоянии полуметра можно обонять, никаких признаков заявленной концентрации EDP не обнаружил. Постарайтесь начать разноску с пробника, несмотря на притягательные цены продажи целого флакона «с рук», если окажется ваше, то смело берите флакон.

UPD: От него какая-то горечь во рту... из чего его делают?

Oct
09
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso , ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso від Dolce&Gabbana. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso від Dolce&Gabbana представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Hugo Boss Hugo Energise Lacoste Hot Play Etro Palais Jamais Lobogal Naceo Vert La Perla GrigioPerla Hedo White Rocawear 9IX Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre O Boticario Vetiver Brasil Voluspa Linden Blond Tabac Corine de Farme Tabac Spirit CB I Hate Perfume Just Breathe Pierre Guillaume Fareb

Advertisement

Популярні бренди та аромати: