Дизайнери » D E » Цитрусові « Групи

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Donna Karan для чоловіків

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Donna Karan для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
цитрус
fresh
зелений
aromatic
кислі ноти
альдегіди

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men від Donna Karan - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men був випущений в 2007. Композиція аромату включає ноти: Лимон і Гіркий Апельсин.

Ноти аромату

Лимон Гіркий Апельсин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men by Donna Karan.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men від Donna Karan. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men від Donna Karan представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Mexx Mexx Woman Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Cattier Eau de Matin Penhaligon`s Castile Calypso Christiane Celle Calypso The O Boticario Acqua Fresca Jalaine Citrus Dream Bronnley Lemon & Neroli Bronnley Lime & Bergamot

Advertisement

Популярні бренди та аромати: