Дизайнери » D E » Східні Квіткові « Групи

5th Avenue Nights Elizabeth Arden для жінок

5th Avenue Nights Elizabeth Arden для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 6
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
квітковий
ваніль
солодкі ноти
цитрус
білоквітковий
musky
Картинки
5th Avenue Nights Elizabeth Arden для жінок Картинки

5th Avenue Nights від Elizabeth Arden - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. 5th Avenue Nights був випущений в 2008. Парфумер: Marypierre Julien. Верхні ноти: Фрезія, Цикламен, Мандарин, Біла Троянда і Бергамот; ноти серця: Кала, Жасмин, Геліотроп, Рожева Півонія і Конвалія; ноти бази Білий Шоколад, Мускус, Ваніль і Деревні Ноти.

Perfume rating: 2.50 out of 5 with 6 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Фрезія Цикламен Мандарин Біла Троянда Бергамот

середні Ноти
Кала Жасмин Геліотроп Рожева Півонія Конвалія

база Ноти
Білий Шоколад Мускус Ваніль Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 1
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about 5th Avenue Nights by Elizabeth Arden.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

5th Avenue Nights Відгуки про аромати

hoidusia
hoidusia

вкусный,но не съедобный не смотря на то что белый шоколад явно лидирует.сладкий,в меру гурманский из-за шоколада и ванили.подложка цветочная красиво обрамляет всю эту красоту и не выпирает никак.меня не душит (пробовала и зимой и летом) зимой слаще и шлейфит красиво,на шерстяных вещах он идеален.летом слетает быстрее и звучит более цветочно.

Aug
24
2015
vwizard
vwizard

У меня с ним отношения не срослись по причине ассоциативного инцидента: в день, когда им обильно надушилась, меня угораздило чем-то отравиться в ВУЗовской столовой, и с тех пор этот запах вызывает тошноту :( Но когда этот аромат у меня только появился, то очень нравился. Такой загадочный, манящий, и одновременно спокойный.

Jun
29
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Elizabeth Arden 5th Avenue Nights fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Elizabeth Arden 5th Avenue Nights, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати 5th Avenue Nights від Elizabeth Arden. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на 5th Avenue Nights від Elizabeth Arden представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Balenciaga Eau de Cristobal Givenchy Organza Indian Jasmin Burberry Burberry Brit Gold Calvin Klein Secret Obsession Teo Cabanel Alahine Saint Amour Si Pure Summer Revlon Xia Xiang Tocca Cleopatra Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Houbigant Raffinee Ayala Moriel Rosebud Ulric de Varens Isa

Advertisement

Популярні бренди та аромати: