Дизайнери » D E » Цитрусові Ароматичні « Групи

Havane pour Homme En Voyage Perfumes для чоловіків

Havane pour Homme En Voyage Perfumes для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
зелений
aromatic
дерево
солодкі ноти
цитрус
свіжо-пряний
Картинки
Havane pour Homme En Voyage Perfumes для чоловіків Картинки Havane pour Homme En Voyage Perfumes для чоловіків Картинки Havane pour Homme En Voyage Perfumes для чоловіків Картинки

Havane pour Homme від En Voyage Perfumes - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Парфумер: Shelley Waddington. Верхні ноти: Бергамот, Лайм і М'ята; ноти серця: Петитгрейн, Чай, Фіалка і Ялина; ноти бази Кедр з Вірджинії, Боби Тонка, Ваніль, Тютюн, Шкіра і Ром.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Лайм М'ята

середні Ноти
Петитгрейн Чай Фіалка Ялина

база Ноти
Кедр з Вірджинії Боби Тонка Ваніль Тютюн Шкіра Ром

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Havane pour Homme by En Voyage Perfumes.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Havane pour Homme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про En Voyage Perfumes Havane pour Homme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про En Voyage Perfumes Havane pour Homme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Havane pour Homme від En Voyage Perfumes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Havane pour Homme від En Voyage Perfumes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Cerruti Image Woman Azzaro Eau Belle D'Azzaro Lush Karma Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada O Boticario Speed Man Le Couvent des Minimes Eau des Minimes Cologne Amway Opportune Sport Melvita Cologne 8 Essences Can Carlos Albahaca Bourjois Masculine Evasion Antonio Miro Colonia

Advertisement

Популярні бренди та аромати: