Дизайнери » D E » Деревні Пряні « Групи

Escada Sport Country Weekend Escada для жінок та чоловіків

Escada Sport  Country Weekend Escada для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
свіжо-пряний
дерево
aromatic
камфора
солодкі ноти
Картинки
Escada Sport  Country Weekend Escada для жінок та чоловіків Картинки Escada Sport  Country Weekend Escada для жінок та чоловіків Картинки Escada Sport  Country Weekend Escada для жінок та чоловіків Картинки

Escada Sport Country Weekend від Escada - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Escada Sport Country Weekend був випущений в 1996. Парфумер: Ilias Ermenidis. Верхні ноти: Яблуко і Календула; ноти серця: Махагоні, Лист Лавра, Кориця і Жасмин; ноти бази Мускатний Горіх, Кашемірове Дерево і Кедр.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Яблуко Календула

середні Ноти
Махагоні Лист Лавра Кориця Жасмин

база Ноти
Мускатний Горіх Кашемірове Дерево Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Escada Sport Country Weekend by Escada.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Escada Sport Country Weekend Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Escada Escada Sport Country Weekend fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Escada Escada Sport Country Weekend, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Escada Sport Country Weekend від Escada. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Escada Sport Country Weekend від Escada представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Baldessarini Del Mar Baldessarini Al-Rehab Abeer Al Sharq Esprit Life by Esprit Men Escada Escada Casual Friday Cadillac Cadillac Ferrari Ferrari Uomo Replay Replay Intense for Him Prada Infusion de Vetiver Diane von Furstenberg D Six Scents Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear Bath House Spanish Fig and Nutmeg

Advertisement

Популярні бренди та аромати: