Дизайнери » D E » Деревні Ароматичні « Групи

Esprit Man Esprit для чоловіків

Esprit Man Esprit для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
фруктовий
солодкі ноти
свіжо-пряний
fresh
квітковий

Esprit Man від Esprit - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Esprit Man був випущений в 2013. Верхні ноти: Яблуко і Ананас; ноти серця: Тархун, Лаванда і Лист Фіалки; ноти бази Сандал, Мускус і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Яблуко Ананас

середні Ноти
Тархун Лаванда Лист Фіалки

база Ноти
Сандал Мускус Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Esprit Man by Esprit.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Esprit Man Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Esprit Esprit Man fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Esprit Esprit Man, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Esprit Man від Esprit. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Esprit Man від Esprit представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Salvatore Ferragamo Incanto Essential Pour Homme Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Bond No 9 Great Jones Diptyque Philosykos Jasper Conran Jasper Conran Him Geo. F. Trumper GFT Playboy Playboy Miami Borsalino Cologne Intense Tommy Hilfiger Tommy Summer 2010 DSH Perfumes Seven Infusion Organique Buddha’s Fig Cale Fragranze d’Autore Mistero

Advertisement

Популярні бренди та аромати: