Дизайнери » D E » Східні Деревні « Групи

Intuition for Men Estée Lauder для чоловіків

Intuition for Men Estée Lauder для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Хочу: 1

основні акорди
balsamic
амбра
aromatic
солодкі ноти
озонові ноти
трав'янистий
Картинки
Intuition for Men Estée Lauder для чоловіків Картинки Intuition for Men Estée Lauder для чоловіків Картинки Intuition for Men Estée Lauder для чоловіків Картинки

Intuition for Men від Estée Lauder - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Intuition for Men був випущений в 2003. Intuition for Men був створений парфумером Yves Cassar, Lois Evans, Pierre Wargnye і Alienor Massenet. Верхні ноти: Альдегіди, Мускатний Горіх, Амбра, Огірок, Шавлія, Календула і Кардамон; ноти серця: Амбра, Пачулі, Яблуко і Кедр; ноти бази Лабданум, Амбра, Ладан , Родзинки і Мирро.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Альдегіди Мускатний Горіх Амбра Огірок Шавлія Календула Кардамон

середні Ноти
Амбра Пачулі Яблуко Кедр

база Ноти
Лабданум Амбра Ладан Родзинки Мирро

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 1
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Intuition for Men by Estée Lauder.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Intuition for Men Відгуки про аромати

Dixon
Dixon

Стартует свежими нотами огурца, календулы и шалфея после чего начинает теплеть, и основательно фиксируется амбра, которая будет присутствовать прочно включая базу аромата. На средних нотах хорошо слышны ноты яблока и пачули, а также виноград в базе.

Аромат амбровый, сбалансированный травянисто-свежими и фруктовыми нотами. Вкусный, но слабоватый, тихий и быстро уходящий. Хотелось бы интенс версию аромата иметь, а так на мне сильно не задержался.

Jun
12
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Estée Lauder Intuition for Men fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Estée Lauder Intuition for Men, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Intuition for Men від Estée Lauder. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Intuition for Men від Estée Lauder представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Mugler A*Men Nikos Nikos Crabtree & Evelyn Sandalwood Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance Herve Leger Herve Leger Diesel Only The Brave Ella Mikao Yujin Men Soivohle Oudh Lacquer Angel Schlesser Ambre Frais Homme 10 Corso Como 10 Corso Como Lubin Itasca Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre

Advertisement

Популярні бренди та аромати: