Дизайнери » D E » Квіткові Фруктові « Групи

Pure White Linen Summer Fun Estée Lauder для жінок

Pure White Linen Summer Fun Estée Lauder для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
fresh
фруктовий
солодкі ноти
білоквітковий
зелений

Pure White Linen Summer Fun від Estée Lauder - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Pure White Linen Summer Fun був випущений в 2008. Композиція аромату включає ноти: Фрезія, Червоний Мак, Лілія, Пачулі, Малина, Грейпфрут, Зелене Яблуко, Груша, Геліотроп, Кедр, Троянда, Мандарин і Підсніжник.

Ноти аромату

Фрезія Червоний Мак Лілія Пачулі Малина Грейпфрут Зелене Яблуко Груша Геліотроп Кедр Троянда Мандарин Підсніжник

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Pure White Linen Summer Fun by Estée Lauder.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Pure White Linen Summer Fun Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Pure White Linen Summer Fun від Estée Lauder. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Pure White Linen Summer Fun від Estée Lauder представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Guerlain My Insolence Franck Olivier Forever Novae Plus Ballet Victoria`s Secret Isle of Pink Shimmering Fragrance Mist Esprit Celebration for Her Ulric de Varens Lily Prune Love Versace Versus Time For Pleasure Mojo LIVE NOW Inspired by Paris Gilles Cantuel Flowers So...? So...? Eternal Police Pure Woman Yves Rocher Green Summer

Advertisement

Популярні бренди та аромати: