Дизайнери » D E » Східні Квіткові « Групи

Encens et Bubblegum Etat Libre d`Orange для жінок

Encens et Bubblegum Etat Libre d`Orange для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 1

основні акорди
солодкі ноти
фруктовий
balsamic
димні ноти
musky
ваніль
Картинки
Encens et Bubblegum Etat Libre d`Orange для жінок Картинки Encens et Bubblegum Etat Libre d`Orange для жінок Картинки

Encens et Bubblegum від Etat Libre d`Orange - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Encens et Bubblegum був випущений в 2006. Парфумер: Antoine Maisondieu. Композиція аромату включає ноти: Апельсиновий Цвіт, Мускус, Малина, Ваніль, Персик, Ладан і Конвалія.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Ноти аромату

 Апельсиновий Цвіт Мускус Малина Ваніль Персик Ладан Конвалія

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Encens et Bubblegum by Etat Libre d`Orange.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Encens et Bubblegum Відгуки про аромати

kanulia
kanulia

Гарно звучить у флаконі, але так душить((( Забиває ладан все на світі, а потім такою ваніллю солодкою. Спробую розносити, але поки не дається він

Jan
05
2016
Violetta
Violetta

Щойно спробувала- геть не сподобався. Хімозні фрукти з хімозним мускусом, це все дере по горлу і добиває душним ладаном. Амінь.
Жесть. І ціна на нього жесть.
Без затесту не купувати!

Jan
10
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Encens et Bubblegum від Etat Libre d`Orange. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Encens et Bubblegum від Etat Libre d`Orange представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Lancome Magie Yves Saint Laurent Baiser de Cinema Corday Toujours Moi Karl Lagerfeld Kapsule Floriental Aubusson Perlissima d`Aubusson Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 E. Coudray Nohiba Adidas Adidas Sensual Instinct The Crown Perfumery Co. Tanglewood Bouquet JoAnne Bassett Contessa Rasasi Attar Mubakhar Anya`s Garden Kewdra

Advertisement

Популярні бренди та аромати: