Дизайнери » D E » Квіткові « Групи

Rajkumari Evocative Perfumes для жінок та чоловіків

Rajkumari Evocative Perfumes для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
пачулі
balsamic
теплий пряний
троянда
білоквітковий
дерево

Rajkumari від Evocative Perfumes - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові. Це новий аромат. Rajkumari був випущений в 2017. Парфумер: Mark Evans. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Червона Троянда, Пачулі, Костус, Ладан , Дорогоцінна Деревина і Східні Ноти.

Ноти аромату

Жасмин Червона Троянда Пачулі Костус Ладан Дорогоцінна Деревина Східні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Rajkumari by Evocative Perfumes.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Rajkumari Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Evocative Perfumes Rajkumari fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Evocative Perfumes Rajkumari, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Rajkumari від Evocative Perfumes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Rajkumari від Evocative Perfumes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Il Profvmo Vent de Jasmin Pupa Very Flower Iris Salvador Dali Angelic Pink Creed Jasmal Nina Ricci Love by Nina Cafe Parfums Cafe Green Molinard Jasmin Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta Ann Taylor Possibilities Tallulah Jane Leotie InStyle Sex in The City Kiss L`Occitane en Provence Fleur Cherie

Advertisement

Популярні бренди та аромати: