Дизайнери » F-H » Східні Квіткові « Групи

Belle de Nuit Fragonard для жінок

Belle de Nuit Fragonard для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 2 Хочу: 1

основні акорди
троянда
квітковий
пудровий
свіжо-пряний
musky
Картинки
Belle de Nuit Fragonard для жінок Картинки Belle de Nuit Fragonard для жінок Картинки Belle de Nuit Fragonard для жінок Картинки Belle de Nuit Fragonard для жінок Картинки Belle de Nuit Fragonard для жінок Картинки Belle de Nuit Fragonard для жінок Картинки

Belle de Nuit від Fragonard - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Belle de Nuit був випущений в 2001. Верхні ноти: Мірабіліс, Іланг-Іланг і Гарденія; ноти серця: Фіалка, Герань і Троянда; ноти бази Деревні Ноти, Мускус і Сушена Слива.

Perfume rating: 3.00 out of 5 with 2 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мірабіліс Іланг-Іланг Гарденія

середні Ноти
Фіалка Герань Троянда

база Ноти
Деревні Ноти Мускус Сушена Слива

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Belle de Nuit by Fragonard.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Belle de Nuit Відгуки про аромати

Юка
Юка

Для меня это запах парикмахерской. Я слышу шампунистый дух, краску для волос, в общем, характерную для данного заведения гремучую смесь. Это касается аромата из металлической баночки, в стеклянном флаконе с откручивающейся крышечкой он другой. В нем слышится знакомая луковичная нота, это более мускусный и менее цветочный Жадор. Только в базе появляется описанный выше аромат. Не знаю, чем это можно объяснить, видимо раз на раз не приходится. Оба аромата из музея Фрагонара.

Jan
04
2015
МаслiНа
МаслiНа

Спочатку аромат здається важким і терпким, але незабаром слива і троянда створюють такий теплий і ніжний солодкий союз, що від нього вже складно відмовитися. Люблю ці парфуми, дуже гарні.

Aug
14
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Fragonard Belle de Nuit fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Fragonard Belle de Nuit, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Belle de Nuit від Fragonard. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Belle de Nuit від Fragonard представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Calvin Klein Truth Lush Nikos Sculpture Oscar de la Renta Oscar Al-Rehab Tahani Krizia Spazio Krizia Donna Charles of the Ritz Charles of the Ritz Nicole Farhi Femme Lalique Cascade Limited Edition 2010 O Boticario Glamour Secrets Rose Rasasi Busaina D.S. & Durga Shake Shake Senora Jean-Claude Jitrois Jitrois

Advertisement

Популярні бренди та аромати: