Дизайнери » F-H » Квіткові « Групи

Suprematisme Fueguia 1833 для жінок та чоловіків

Suprematisme Fueguia 1833 для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2

основні акорди
квітковий
білоквітковий
фруктовий
троянда
солодкі ноти

Suprematisme від Fueguia 1833 - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові. Suprematisme був випущений в 2014. Парфумер: Julian Bedel. Композиція аромату включає ноти: Квіткові Ноти, Аміл Саліцитат, Троянда і Жасмин.

Ноти аромату

Квіткові Ноти Аміл Саліцитат Троянда Жасмин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Suprematisme by Fueguia 1833.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Suprematisme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Fueguia 1833 Suprematisme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Fueguia 1833 Suprematisme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Suprematisme від Fueguia 1833. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Suprematisme від Fueguia 1833 представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Estée Lauder Beautiful Love Betty Barclay Saphir Yardley Magnolia Le Prince Jardinier Bouton de Rose Yves Saint Laurent Elle Shocking Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14 Norma Kamali Zagara Elizabeth Taylor Violet Eyes Michael Storer Yvette American Beauty Beloved Purple Blossom Tiens Trench

Advertisement

Популярні бренди та аромати: