Дизайнери » F-H » Квіткові Фруктові « Групи

Summer Sangria Ganache Parfums для жінок та чоловіків

Summer Sangria Ganache Parfums для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
трав'янистий
дерево
фруктовий
musky
white wine
bitter

Summer Sangria від Ganache Parfums - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Це новий аромат. Summer Sangria був випущений в 2017. Парфумер: Jarekhye Covarrubias. Композиція аромату включає ноти: Біле Вино, Персик, Полуниця, Артемізія (Полин), Кедр, Сандал і Білий Мускус.

Ноти аромату

Біле Вино Персик Полуниця Артемізія (Полин) Кедр Сандал Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Summer Sangria by Ganache Parfums.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Summer Sangria Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ganache Parfums Summer Sangria fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ganache Parfums Summer Sangria, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Summer Sangria від Ganache Parfums. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Summer Sangria від Ganache Parfums представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Salvador Dali Dalissime Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women Escada Ocean Blue Roberto Verino Mellow Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Flirt! Flirtatious Charriol Charriol Eau de Toilette Creed Acqua Fiorentina S. Cute Les poupées Love Kyoto KOYUKI Mistral Wild Blackberry Galimard A Contre Jour Jeanne Arthes Boum Cherry

Advertisement

Популярні бренди та аромати: