Дизайнери » F-H » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Tropical Iced Tea Ganache Parfums для жінок та чоловіків

Tropical Iced Tea Ganache Parfums для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
тропічні ноти
зелений
цитрус
фруктовий
fresh
кокос

Tropical Iced Tea від Ganache Parfums - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Це новий аромат. Tropical Iced Tea був випущений в 2017. Парфумер: Jarekhye Covarrubias. Композиція аромату включає ноти: Чорний Чай, Зелений Чай, Кокос, Лимонна Трава (Цимбопогон), Цвіт Манго, Маракуйя і Білий Мускус.

Ноти аромату

Чорний Чай Зелений Чай Кокос Лимонна Трава (Цимбопогон) Цвіт Манго Маракуйя Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tropical Iced Tea by Ganache Parfums.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Tropical Iced Tea Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ganache Parfums Tropical Iced Tea fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ganache Parfums Tropical Iced Tea, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tropical Iced Tea від Ganache Parfums. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tropical Iced Tea від Ganache Parfums представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Deborah Be Gourmand - Sweet Mandy Pussy Deluxe Pussy Deluxe Carol`s Daughter Pearls Giorgio Beverly Hills Red 2 Lili Bermuda South Water Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Victoria`s Secret Coconut Passion Krigler Subtle Orchid 10 Stacked Style Fiore Flirt La Perla Ruby Perlage Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire En Voyage Perfumes Carmel de Ville

Advertisement

Популярні бренди та аромати: