Дизайнери » F-H » Східні Ванільні « Групи

Vanilla Custard Ganache Parfums для жінок та чоловіків

Vanilla Custard Ganache Parfums для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
солодкі ноти
ваніль
milky
salty
пудровий

Vanilla Custard від Ganache Parfums - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Це новий аромат. Vanilla Custard був випущений в 2017. Парфумер: Jarekhye Covarrubias. Композиція аромату включає ноти: Стручок Ванілі, Масло, Ваніль, Коричневий Цукор, Молоко, Збиті Вершки, Морська Сіль і Сандал.

Ноти аромату

Стручок Ванілі Масло Ваніль Коричневий Цукор Молоко Збиті Вершки Морська Сіль Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vanilla Custard by Ganache Parfums.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Vanilla Custard Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ganache Parfums Vanilla Custard fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ganache Parfums Vanilla Custard, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vanilla Custard від Ganache Parfums. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vanilla Custard від Ganache Parfums представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot Comptoir Sud Pacifique Vanille Cannelle Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Ralph Lauren Ralph Hot Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Alyssa Ashley Vanilla Corine de Farme Disney Princess Pink Toffe Dream Ava Luxe Love's True Bluish Light Damien Bash Parfum Lucifer Sin Yves Rocher Ode a L'amour Tendrement Carolina Herrera 212 VIP

Advertisement

Популярні бренди та аромати: