Дизайнери » F-H » Деревні « Групи

Eau de Grey Flannel Geoffrey Beene для чоловіків

Eau de Grey Flannel Geoffrey Beene для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2

основні акорди
дерево
aromatic
цитрус
свіжо-пряний
квітковий

Eau de Grey Flannel від Geoffrey Beene - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. Eau de Grey Flannel був випущений в 1997. Верхні ноти: Кипарис, Мандарин, Зірчатий Аніс, Тмин, Кедр і Лимон; ноти серця: Евкаліпт, Пачулі, Лаванда і Шавлія; ноти бази Сандал, Мускус і Ветивер.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Кипарис Мандарин Зірчатий Аніс Тмин Кедр Лимон

середні Ноти
Евкаліпт Пачулі Лаванда Шавлія

база Ноти
Сандал Мускус Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau de Grey Flannel by Geoffrey Beene.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Eau de Grey Flannel Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau de Grey Flannel від Geoffrey Beene. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau de Grey Flannel від Geoffrey Beene представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Aramis Aramis Bermuda Tonic Sergio Tacchini Sergio Tacchini Uomo Ulric de Varens Hot! Fragrances Black Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Jacques Bogart Bogart CityTower Ajmal Vice Le Labo Vetyver 46 Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver D.S. & Durga Cedar Arno Sorel Shaman Platinum Cuba Paris Cuba Black Roger Vivier Le Santal

Advertisement

Популярні бренди та аромати: