Дизайнери » F-H » Деревні Пряні « Групи

Gentlemen Only Casual Chic Givenchy для чоловіків

Gentlemen Only Casual Chic Givenchy для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1

основні акорди
свіжо-пряний
дерево
aromatic
теплий пряний
шкіра
Відео
Gentlemen Only Casual Chic Givenchy для чоловіків Відео
Картинки
Gentlemen Only Casual Chic Givenchy для чоловіків Картинки Gentlemen Only Casual Chic Givenchy для чоловіків Картинки Gentlemen Only Casual Chic Givenchy для чоловіків Картинки Gentlemen Only Casual Chic Givenchy для чоловіків Картинки

Gentlemen Only Casual Chic від Givenchy - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Це новий аромат. Gentlemen Only Casual Chic був випущений в 2015. Парфумер: Jean Jacques. Верхні ноти: Ялівець, Імбир, Кардамон, Герань і Мускатний Горіх; ноти серця: Береза, Кедр, М'ята і Лаванда; ноти бази Сандал, Амброксан, Кедр, Кумарин, Ваніль і Ветивер.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Ялівець Імбир Кардамон Герань Мускатний Горіх

середні Ноти
Береза Кедр М'ята Лаванда

база Ноти
Сандал Амброксан Кедр Кумарин Ваніль Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Gentlemen Only Casual Chic by Givenchy.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Gentlemen Only Casual Chic Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Givenchy Gentlemen Only Casual Chic fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Givenchy Gentlemen Only Casual Chic, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Gentlemen Only Casual Chic від Givenchy. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Gentlemen Only Casual Chic від Givenchy представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Jil Sander Sport for Men Canali Black Diamond Ayala Moriel Immortelle L`Amour Oscar de la Renta Oscar for Men Geoffrey Beene Bowling Green Ferrari Ferrari Uomo Tom Ford Bois Marocain Lisa Hoffman Japanese Agarwood Oriflame Platinum Caswell Massey Aura of Patchouli Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger Pierre Balmain Carbone de Balmain

Advertisement

Популярні бренди та аромати: