Дизайнери » F-H » Квіткові Фруктові « Групи

Hot Couture White Collection Givenchy для жінок

Hot Couture White Collection Givenchy для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 2 Хочу: 2

основні акорди
свіжо-пряний
дерево
солодкі ноти
фруктовий
квітковий

Hot Couture White Collection від Givenchy - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Hot Couture White Collection був випущений в 2002. Верхні ноти: Малина і Перець; нота серця: Магнолія; ноти бази Ветивер і Амбра.

Perfume rating: 4.50 out of 5 with 2 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Малина Перець

середні Ноти
Магнолія

база Ноти
Ветивер Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Hot Couture White Collection by Givenchy.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Hot Couture White Collection Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Givenchy Hot Couture White Collection fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Givenchy Hot Couture White Collection, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Hot Couture White Collection від Givenchy. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Hot Couture White Collection від Givenchy представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Roberto Cavalli Just Cavalli Her Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Guess Guess Gold Juicy Couture Juicy Girl Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman Benetton Cumbia Colors Woman Avon Urban Flowers New York Flirt! Flirtatious Tocca Aqua Profumata Salina Gianfranco Ferre In The Mood For Love Pure Sugababes Touch Anna Sui Forbidden Affair

Advertisement

Популярні бренди та аромати: